İsu Koaceli Su Kesintisi Sorgulama


İsu Koaceli Su Kesintisi Sorgulama için tıklayınız.

Su kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için Koaceli İsu Alo 185 Su arıza hattını da arayabilirsiniz. Planlı veya plansız arızalar, şebeke arızaları ve bakım çalışmaları gibi nedenlerde oluşan kesintileri öğrenebilirsiniz.

Abonelerimizle iletişimimiz noktasında 7 gün 24 saat kesintisiz biçimde 18 personeli ile hizmet veren Alo 185 Çağrı Merkezi, vatandaşlarımızın her türlü istek, şikayet ve ihbarlarını Kurumumuza en kolay biçimde iletebilmesi ve kayıt altına alınan başvuruların en kısa sürede çözüme ulaştırılması esasına dayalı olarak çalışmaktadır. İsu kesinti sorgulaması yapmak istiyorsanız; İsu Alo 185'i arayarabilirsiniz. Bu bölümden İsu kesinti sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.İsu Kocaeli Su Kesintisi Sorgulama linkine giderek su kesintisi sorgulamanızı yapabilirsiniz. Kocaelinde bakım ve onarım çalışmaları meydana gelebilir bu durumlarda açıklanması yapılacaktır.

İSU İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük telefonu: 0(262) 317 30 00

Genel Müdürlük Adres bilgisi: D-100 Karayolu Üzeri Seka Park No:59 İZMİT

Müşteri Hizmetleri Telefonu: ALO 185 Çağrı Merkezi

Yukarıda belirtilmekte olan numaralar üzerinden İsu arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Su, Kanalizasyon şikayetlerinize kısa süre içerisinde müdahale edilecektir.

DERİNCE Su Kesintisi

GEBZE Su Kesintisi

GÖLCÜK Su Kesintisi

KANDIRA Su Kesintisi

KARAMÜRSEL Su Kesintisi

KOCAELİ MERKEZ Su Kesintisi

KÖRFEZ Su Kesintisi

Fatura Ödeme

Kocaeli Su Faturası Ödeme


Kategori: Su Kesintileri Sorgulama Konya Su Kesintisi Sorgulama